pakowanie, sery

Drewno, do opakowań, które wyróżniają i waloryzują Państwa produkty.

Odkryjcie
Nasze
standardy
drewniane

Materiał, z którego produkujemy od początku naszego istnienia, drewno pozwala na produkcję doskonałych jakościowo opakowań do Państwa produktów. Pochodzi z naszych plantacji topoli zlokalizowanych we Francji. Jego przetwarzanie (łuszczenie, sklejanie) również odbywa się w naszych zakładach.

Dysponujemy 4 technikami produkcji Państwa opakowań: zszywanie, klejenie, termoformowanie, termoklejenie.

Nasze opakowania drewniane, z plantacji topoli o zrównoważonej gospodarce i certyfikowanych PEFCTM, są w 100% biodegradowalne i kompostowalne przemysłowo zgodnie z normą EN14046.

Każda z tych technik jest dostosowywana do Państwa produktów. Opakowania – pudełka, tacki, tace, obręcze – mogą być wyłożone pergaminem lub też drewno może być zintegrowane w celu spełnienia wymagań technicznych i estetycznych.

Nasze opakowania drewniane dekorowane drukiem typograficznym lub też wypaleniem w celu personalizacji Państwa produktów.

tacka, sery, ser sery, ser dania, gotowe, potrawy, chleb, bułka ser, tacki

Nasze maszyny są przeznaczone do produkcji przemysłowej począwszy od 20 000 sztuk, konfigurowalne w zakresie kształtu, wielkości i dekoracji.

Niektóre z naszych opakowań drewnianych są specjalnie zaprojektowane do pieczenia lub podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub tradycyjnej.

Skorzystaj z wiedzy naszego serwisu R&D dla opakowań indywidualnych lub odkryj naszą gamę opakowań standardowych.