porcji, topionych, pudełko, tacka

Karton, materiał opakowaniowy- lekki, ekonomiczny i podlegający recyclingowi.

Odkryjcie
nasze
standardy
karton

Podobnie jak w przypadku drewna, nasz park maszynowy do produkcji opakowań kartonowych przystosowany jest do serii ponad 20 000 sztuk. Projektujemy dla wszystkich sektorów rolno-spożywczych, zwłaszcza dla przemysłu mleczarskiego, ale także dla innych branży.

Nasze fabryki produkują w 5 technologiach: kształtowanie, klejenie, wytłaczanie, termoformowanie, składanie-klejenie.

Karton pozwala na wielką różnorodność kształtów, wycięć oraz personalizację pudełek i tac, także dzięki naszej wiedzy z zakresu druku offsetowego.

bluedino, emmentaler, sery, serenada, lactima, bistro, bumako, с ветчиной, витaко, сливочный karton, packaging, żywnościowy, pakowania Collés : rond, carré, 1/2 Lune, rectangulaire, triangle Boites embouties

W celu spełnienia wymagań technicznych używamy różnych rodzajów kartonu- celulozowy, makulaturowy, z lub bez powłoki z tworzywa sztucznego a także przetworzony w celu niepochłaniania tłuszczów. Te kartony nadają się do recyklingu i przyczyniają się do gospodarki obiegowej.

Nasze drukarnie we Francji i w Polsce a także niektóre zakłady produkcyjne są certyfikowane FSC® i mogą używać kartonu FSC®.

Niektóre z naszych kartonów są specjalnie zaprojektowane do pieczenia lub podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub tradycyjnej.

Nasza nowa gama tacek ze sztywnego kartonu jest alternatywą, bardziej ekologiczną, dla tacek styropianowych.

Odkryj nasze standardowe gamy, i skontaktuj się z działem handlowym w kwestii opakowań na wymiar.