karton, drewna, plastikowy

Jesteśmy producentem opakowań standardowych i niestandardowych

Nasza firma powstała w Bois d’Amont w Jurze, we Francji, w 1946 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy produkując różnorodne drewniane przedmioty. Następnie zwrócili się do nas producenci serów abyśmy produkowali opakowania dla ich produktów. To także na ich prośbę rozpoczęliśmy naszą działalność w kartonie i plastiku.

Dziś nadal naszą strategią jest słuchać naszych klientów i dostosowywać się do ich rynków.

Nasz rozwój jest wertykalny: kontrolujemy nasze zaopatrzenie drewna i jego transformacji. Zajmujemy się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych od zautomatyzowanych narzędzi stworzonych przez nasz dział rozwoju. Posiadamy także drukarnie, aby zapewnić naszym klientom kreatywne możliwości dla wszystkich trzech materiałów: drewna, tektury i plastiku.

Nasi klienci mają jedną osobę kontaktową, od projektu do dostawy gotowego opakowania.

Rozwój eksportu odpowiada naszej determinacji, aby być jak najbliżej naszych klientów. Nasze fabryki i zakłady drukarskie są w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji.

Nasi klienci znajdują u nas ofertę opakowań standardowych. Dział marketingu naszych klientów wraz z naszym działem rozwoju tworzą również opakowania niestandardowe, personalizowane i techniczne. Wyzwaniem dla nas jest bycie innowacyjnymi, aby dostarczać opakowania, które wyróżniają.